Evde Eski Kottan Puf Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Eski Kottan Puf Yapımı – Resimli Anlatım

Evde puf yapımı ile ilgili farklı birçok çalışmayı daha önce de önünüze getirmiştim. Bu yazımda da yine sizlere çok güzel ve eğlenceli bir puf yapılışını anlatan çalışma paylaşacağım. Evde eski kottan puf yapımı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak evinize kot puf yapabilirsiniz. Daha önce boş şişeden puf yapılışını paylaşmıştım. Fakat onlar biraz amatörce gibi gözüküyordu.

 
 

Ancak bu paylaşacağım çalışma daha profesyonel ve bittiğinde çok güzel bir dekoratif pufunuz olmuş oluyor. Sizde evinizdeki eski kot pantolonlardan veya kot eteklerden çok güzel puflar yapabilirsiniz. Evde eski kot pantolondan puf yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimleri takip ederek sizde bu güzel çalışma ile evinize kot puf yapabilirsiniz.

source : http://www.michelemademe.com/2011/09/drop-dead-denim-one-tough-pouf.html

denim puff – feuilletée denim – puff Jeans

 

Eski Kottan Kova Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eski kottan kova yapımı, eski kottan sepet yapımı ve jean seau hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir