Evde Hasır İpten Kalemlik Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Hasır İpten Kalemlik Yapımı – Resimli Anlatım

Hasır ipten yapılan çalışmalar çok hoşuma gidiyor. Yapımı kolay ve eğlenceli olan çalışmaların sonucunda ise ortaya harika işler çıkabiliyor. Birçok yaşlı teyzemiz turistik yerlerde bu tür çalışmalar yaparak, evlerini geçindirmektedirler. Yine onlara benzer bir çalışma paylaşacağım ve gerçekten bittiğinde hoşunuza gidecek görüntüler ortaya çıkacak. Evde hasır ipten kalem kutusu yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımlar adım adım size nasıl yapılacağını anlatmaktadır. Sizde evinizde kolaylıkla bu çalışmayı yapabilir ve çocuklarınıza harika bir kalemlik yapabilirsiniz. Yine okul arkadaşlarınıza bu güzel hediyeyi yapıp, onlara armağan da edebilirsiniz. Evde hasır ipten kalemlik yapımı ile ilgili adım adım resimler ise şöyle ;

 
 

geflochtenen Seil Federhalter – braided rope penholder – corde tressée penholder

 

Evde Kağıttan Hasır İp Vazo Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. corde papier paille, evde kağıttan hasır ip yapımı ve kağıttan hasır ip vazo yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir