Evde Kağıt Tabaktan İskelet Figürü Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kağıt Tabaktan İskelet Figürü Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kağıt tabakları birleştirerek ve keserek bu güzel iskelet çalışmasını yapabilirsiniz. Hani hatırlıyor musunuz? hala vardır belki… iskelet anahtarlıklar… bu çalışma da aslında onu andırıyor. Bu çalışmayı yaparak, evinizin bir köşesine dekoratif obje olarak kullanabilirsiniz. Yada bu tür çalışma yapıp arkadaşlarınıza da hediye edebilirsiniz. Değişik bir çalışma ve eğlenerek yapabileceğiniz bir çalışma… evde kağıt tabaktan iskelet figürü yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde evinizde bu güzel çalışmayı eğlenerek yapabilirsiniz. Resimli adımı takip edip, sizde evde kağıt tabaktan iskelet figürünü yapabilirsiniz. Evde kağıt tabaktan iskelet yapımı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

source : http://www.instructables.com/id/Paper-Plate-Skeleton/?ALLSTEPS

Papierskelett – paper skeleton – papier squelette

 

Evde Mandaldan Fotoğraf Çerçevesi Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kartondan çerçeve yapımı, kartondan fotoğraf çerçevesi yapımı ve kartondan resim albümü yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir