Evde Kağıt Tabaktan Yapılan Çalışmalar 2016

Evde Kağıt Tabaktan Yapılan Çalışmalar 2016

Evde kağıt tabaklardan yapılan birçok çalışma bulunuyor. Hatta birçok kağıttan yapılan çalışmayı sitemizde yapılışlarını anlatan resimli anlatımlarıyla paylaşmıştık. Bu yazımda ise birçok çalışmayı tek bir çatı altında topladım ve hepsini bu başlık altında paylaşacağım. Bakalım kağıt tabaktan neler yapılmış? bu çalışmaların nasıl yapıldığını merak ediyorsanız, sitemizdeki kağıt kategorisine göz atmanızı öneririm. Sizde bu çalışmaları evinizde pratik bir şekilde eğlenerek yapabilirsiniz. Hatta çocuklarınız ile birlikte yaparsanız, hem onların iş teknik eğitim seviyelerini arttırmış olursunuz. Hem de onlarla birlikte zaman geçirip eğlenebilirsiniz. Evde kağıt tabaktan yapılan çalışmalar ise şöyle ;

 
 

 

Pappteller Modell – paper plate model – modèle de plaque de papier

 

Evde Kolay Resim Çerçeve Süsleme Örnekleri başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. Bilderrahmen Ornament, çerçeve nasıl süslenir ve evde resim çerçevesi süsleme hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir