Evde Kağıttan Kelebek Yapımı – Anlatımlı

Evde Kağıttan Kelebek Yapımı – Anlatımlı

Evde kağıttan birçok şey yapılabildiği ile ilgili paylaşımlarım olmuştu. Bu yazımda da yine sizlere çok güzel ve keyifli bir çalışma paylaşacağım. Evde kağıttan kelebek yapılışı ile ilgili paylaşacağım anlatımlı çalışmayı takip ederek, sizde kağıttan kelebekler yapabilir ve evinizi süsleyebilirsiniz. Doğum gününde süs olarak tercih edebilirsiniz veya çocuklarınızın odasına süs düşünüyorsanız bu çalışmayı rahatlıkla yapabilirsiniz. Evde kağıttan kelebek yapılışı ile ilgili anlatımlı çalışma ise şöyle ;

 
 

evde-kagittan-kelebek-yapimi

 

Evde Kolay Hediye Kutusu Yapılışı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde hediye paketi hazırlama, evde kağıttan hediye paketi yapımı ve evde kartondan hediye paketi yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir