Evde Kahve Fincanından Mumluk Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kahve Fincanından Mumluk Yapımı – Resimli Anlatım

İlginç çalışmaları karşınıza getirmeye devam ediyorum. Bu yazımda sizlere çok güzel bir mumluk çalışmasını paylaşacağım. Biliyorsunuz mumluk çalışmaları deyince ilk akla gelen site bizim sitemiz. Sitemizde birçok mumluk yapımı ile ilgili yazıya ulaşmanız mümkün. Bu yazımda paylaşacağım çalışmada ise mumluk yapımında kahve fincanı kullanılmış. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmayı sizde evinizde hiç zorlanmadan yapabilirsiniz. Mevcut bir mumu erittikten sonra, ipini içinden alabilir ve fincanın üzerine bir çubuk vasıtası ile dümdüz bir şekilde fincanın dibinden yukarıya doğru çıkmasını sağlayabilirsiniz. Daha sonra sıcak ve sıvı halde tuttuğunuz erimiş mumu fincanın içerisine döktükten sonra donmasını beklemeniz yeterli olacaktır. Artık karşınızda fincandan mumluk çalışması belirecek. Evinizde bozulan takım parçası olan fincanları kullanabilirsiniz. Yada modası geçmiş fincanlarınızı da kullanarak bu güzel mumluklardan yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

evde-kahve-fincanindan-mumluk-yapimi

Tasse Kerzenhalter – cup candle holders – bougeoirs tasse

 

Evde Çocuklara Korsan Şapkası Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. cardboard pirate hats, carton chapeaux de pirate ve el işi kağıdından korsan oyuncakları yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir