Evde Kartondan Renkli Harfler Yapmak – Resimli Anlatım

Evde Kartondan Renkli Harfler Yapmak – Resimli Anlatım

Son zamanlarda sıkça görür olduğum bu güzel çalışmayı sizlerle de paylaşmak istedim. Kartondan harfleri kesiyorsunuz ve üzerini ip ile örüyorsunuz. Ortaya şahane bir çalışma çıkıyor. Farklı renkte iplerle istediğiniz harfleri renklendirebiliyorsunuz. Örneğin sevdiğinize bir kelimeyi bu çalışma ile yapıp verseniz çok hoşuna gitmez mi? öte yandan evinizde duvarınıza da olağanüstü bir aksesuar veya dekoratif süs olarak durmaz mı? yapmanız gereken, ne yazacağınıza karar vermek ve o kelimenin yada cümlenin harflerini kartondan kestikten sonra üzerini renkli iplerle farklı renklerde dolamak…

 
 

Ortaya inanın harika bir çalışma çıkacak… evde kartondan renkli harfler yapmak isteyenler olursa bu çalışma çok hoşlarına gidecek. Evde kartondan harfleri belirleyip kestikten sonra yapmanız gereken sadece üzerine ipleri dolamak… kolay gelsin.

evde-kartondan-renkli-harfler-yapmak

coloré étui en carton – colorful cardboard case – bunten Pappschachtel

 

Evde Midye Kabuğundan Peçete Halkası Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. midya kabuklarından peçete halkası yapımı, midye kabuğundan kelebek yapılışı ve midye kabuklarından kelebek yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir