Evde Kavanozdan Işıltılı Süs Yapımı – Resimli Anlatım

Kavanoz Süsleme

Evde kolay malzemeler ile çok güzel süsleme çalışmaları yapabilirsiniz. Bunu dedim çünkü, bu yazımda paylaşacağım çalışma hem kolay hem de kolay bulunabilir malzemelerden yapılmış. Evde kavanozdan ışıltılı süs yapımı başlığında paylaştığım bu yazımda ki resimli anlatımdan yararlanarak sizde bu güzel çalışmayı basit bir şekilde evinizde yapabilirsiniz. Süsleme çalışmalarına merakınız varsa sitemizde sıkça bu tür çalışmaları paylaşmaktayım.

 
 

Takip ederseniz ve kendin yap kategorilerini incelerseniz birçok süsleme çalışmasını kolaylıkla sitemizde bulabilirsiniz. Evde boş kavanozları ve bir takım malzemeler sayesinde çok güzel ve ışıltılı lambalar yapabilirsiniz. Çalışmayı tamamladığınızda karşınıza harika bir ışıltılı lamba aksesuarı çıkmakta ve evinizin istediğiniz yerine koyup dekoratif bir güzellik sağlamanız da mümkün…

source : http://topdiyideas.com/diy-fairy-glow-jars/

jar Schmuck – décorations jar – jar decorations

 

Evde Kağıttan Dekoratif Süs Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. décorations de coeur de papier, kağıt kalp süs çiçek ve kağıttan kalpli süs yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Yaren diyor ki:

    Bunlar için çok teşekkür ederim hepinizin ellerine sağlık

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir