Evde Kibrit Kutusundan Minyatür Çekmeceli Dolap Yapımı

Evde Kibrit Kutusundan Minyatür Çekmeceli Dolap Yapımı

Bu yazımdaki paylaşacağım çalışma minyatür sanatını sevenlere gelsin. Evde kibrit kutuları ile birçok insan değişik aksesuarlar, süsler, minyatür çalışmalar yapmakta… bu yazımda ise yine küçük çalışmalar yapacağız.

Evde kibrit kutusundan minyatür çekmeceli dolap yapılışı ile ilgili paylaşacağım çalışma sayesinde sizde heves ederseniz, hemen izleyeceğiniz video sonrası aynı çalışmayı evinizde yapabilirsiniz.

Evde kibrit çöplerinden ev yapılışı ile ilgili çalışma paylaşmıştım. Bu yazımda paylaşacağım çalışma ise kibrit çöplerinden değil de, daha çok kibrit kutularından yapılacak olan bir çalışma…

 
 

Evde Kibrit Kutusundan Minyatür Çekmeceli Dolap Yapımı

 

Evde Kolay Yaka Kolye Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay yaka kolyesi yapımı, kolay yaka kolye nasıl yapılır ve pratik yaka kolye yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. halil erol diyor ki:

    çok başarılı bir proje mi desen hobi mi desem . Kaliteli düşünen kaliteli işler yapar örnek olarak da bunu gösterebiliriz . Başarılar hiç bir zaman tesadüf olmamıştır .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir