Evde Kola Şişesinden Tablo Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kola Şişesinden Tablo Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kola şişesinden yararlanarak yapacağınız resimlere veya tablolara desenler verebilirsiniz. Paylaşacağım çalışmada gördüğünüz gibi kola şişesinin dip kısmını desen yapmak için kullanılmış. Sizde evinizde kağıda veya tabloya resim çizeceğiniz zaman, oluşturduğunuz bir ağaç şekline kolaylıkla yaprak deseni yapabilirsiniz.

 
 

Yapması çok kolay olan bu işlem için boş bir pet şişe yeterli oluyor. Dip kısmını boyaya batırdıktan sonra resminize bir kereye mahsus bastırmanız yeterli oluyor. Gerçekten güzel bir çalışma ve iyi bir fikir bence… sizde eğer resim işleriyle uğraşıyorsanız, bu çalışma aklınızın bir köşesinde muhakkak dursun. İşinize yarayabilir.

PET-Flaschen-Design – PET bottle design – PET design de la bouteille

 

10 Adet Birbirinden Güzel 2016 Saç Modelleri ve Yapılışları başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2014 saç modelleri, 2015 saç modelleri ve 2016 Coiffures hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir