Evde Kolay Bileklik Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kolay Bileklik Yapımı – Resimli Anlatım

Evde bileklik yapımını seviyorsanız ve farklı çalışmalar araştırıyorsanız, işte size çok güzel ve farklı bir bileklik yapımı ile ilgili resimli anlatımlar. Evde kolay bileklik yapılışını anlatan resimlerden yararlanarak sizde evinizde kısa sürede harika el yapımı bileklikler yapabilirsiniz. Dilerseniz bu güzel çalışmayı tamamladıktan sonra yaptığınız el yapımı bilekliği arkadaşınıza da hediye edebilirsiniz. Evde kolay bileklik yapımı ile ilgili resimli anlatım sayesinde kolayca sizde bu çalışmayı evinizde yapabilirsiniz. Arkadaşınıza hediye edebilir ve arkadaş bilekliği olarak da kullanabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay ve güzel olan bu çalışmanın resimli anlatımları ise şöyle ;

 
 

la maison de bracelet – wristband home – Armband Hause

 

Evde Bahçeye Kuş Besleme Çubuğu Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. bahçeye kuş yem çubuğu yapımı, bahçeye kuş yemlik yapımı ve bird feeders hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Ayşe diyor ki:

    çok güzelmiş beğendim bende burdan görüp yapmaya başladım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir