EVDE KOLAY CAM KAVANOZ SÜSLEME ÇALIŞMASI

Bu yazımda paylaştığım kendin yap çalışmasında evde kolay cam kavanoz süsleme çalışması yer alıyor. Resimli anlatımdan yararlanarak sizde evinizde boş zamanlarınızda hobi olarak da değerlendireceğiniz bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz.

Evde kavanoz süsleme çalışmalarını daha önce de hem videolu hem de resimli anlatım şeklinde paylaşmıştım. Evde kolay bir şekilde cam kavanoz süsleme çalışmaları yapabilirsiniz.

Daha farklı süsleme çalışmalarına hemen bu yazımın altından da ulaşabilirsiniz. Benzer çalışmaları hobi kategorisinde de bulabilirsiniz. Resimli anlatımlardan yararlanarak sizde kendinize yeni hobiler edinebilirsiniz.

Kolay yapılan birçok çalışmayı sitemizde sıklıkla paylaşmaya çalışıyorum. Şimdi sizleri evde kolay cam kavanoz süsleme çalışmasının resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

evde-kolay-cam-kavanoz-susleme-calismalari

source : http://www.repiny.com/pin-3605.html

 

YENİ KEÇE PABUÇ KALIP ŞABLONU başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. deri pabuç kalıbı, deri pabuç şablonu ve deriden pabuç yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir