Evde Kolay Kibrit Çöplerinden Duvara Süs Yapımı

Evde Kolay Kibrit Çöplerinden Duvara Süs Yapımı

Teknoloji geliştikçe bu tür çalışmalar da artık unutuluyor. Fakat eskiler iyi bilir, kibrit çöpünden ev yapımı, kibrit çöpünden gemi yapımı, kibrit çöplerinden çerçeve yapımı eskiden çok meşhurdu. Hala daha bu hobiyi yapanlar vardır.

Yapımı oldukça kolay ama biraz sabır isteyen bir çalışma doğrusu… yapmanız gereken oldukça fazla kibrit paketi alıp, kibrit çöplerini yapıştırıcı sayesinde birbirine yapıştırarak oluşturacağınız şekil üzerinde yoğunlaşmak… fakat dediğim gibi oldukça sabır isteyen bir çalışma olacağı için yavaş ve sakin olmanız gerekiyor.

 
 

evde-kolay-kibrit-coplerinden-duvara-dekoratif-sus-yapimi

 

2016 Kibritlerden Yapılan Tasarımlar başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kibrit çöpünden tasarım çalışmaları, kibrit çöpünden yapılan tasarımlar ve kibritten yapılan tasarımlar hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir