EVDE KOLAY SARI RENK TIRNAK SÜSLEME RESİMLİ ANLATIM

Evde kolay yapılan tırnak süsleme çalışmalarıyla ilgili uzun zamandır paylaşım yapmamıştım. Bu yazımda sizlere evde kolay tırnak boyama çalışması olarak sarı renk süsleme tırnak çalışmasının resimli anlatımını paylaştım.

Sizde evde tırnaklarınızı bu şekilde sarı renkler eşliğinde şekillendirerek süsleyebilirsiniz. Son zamanlarda tırnak süsleme modasına katılmadıysanız, geç kalmış sayılmazsınız.

Sitemizde benzer birçok kolay tırnak süsleme çalışmalarını bulabilirsiniz. Tırnak süsleme alanında birçok farklı çalışmayı sitemizde zamanında eklemiştim. Diğer çalışmalar bu yazımın hemen altında karşınıza çıkacaktır.

Onları da inceleyebilirsiniz. Evde kolay sarı renk tırnak süsleme resimli anlatımı sayesinde sizde adımları uygulayarak elbiselerinize uyumlu tırnak süsleme çalışmaları yapabileceksiniz. Şimdi sizleri anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

evde-kolay-sari-tirnak-susleme-resimli-anlatim

source : http://www.repiny.com/pin-2966.html

 

EVDE KOLAY DENİZ DALGASI SAÇ MODELİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2017 dalgalı saç modelleri, anlatımlı dalgalı saç yapımı ve anlatımlı deniz dalgası saç modeli yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir