Evde Mandaldan Abajur Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Mandaldan Abajur Yapımı – Resimli Anlatım

Nette dolaşırken rastladığım bu güzel çalışmayı sizlerle de paylaşmak istedim. Çok güzel ve eğlenceli olan bu çalışmayı evinizde çok kolay bir şekilde yapabilir ve eğlenceli bir abajura sahip olabilirsiniz. Evde mandaldan abajur yapımına benzer gördüğüm bir başka çalışma ise jenga tahtalarından yapılan bir abajur çalışması idi. O çalışmanın da sizlere yapımını anlatan resimleriyle yeni bir başlıkta paylaşacağım.

Bu yazımda sizlere sadece ahşap mandaldan abajur yapılışı ile ilgili güzel bir örnek resim paylaştım. Resimde nasıl yapıldığı fazla anlatılmıyor ancak… mandalları bir apartman şeklinde üst üste dizip, orta kısmına abajurun lamba aparatı yerleştirilerek yapıldığı aşikar… bu güzel çalışmayı sizde evinizde eğlenerek yapabilirsiniz. Oldukça güzel ve basit olan bu çalışmayı yapıp evinizin bir köşesi için kullanabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

evde-mandaldan-abajur-yapimi

latch lampshade – abat-jour verrou – Verriegelung Lampenschirm

 

Evde Tenis Topundan Yapılan Projeler - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. balle de tennis chiffre, tenis topundan figür yapımı ve tenis topundan yapılanlar hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir