Evde Mandaldan Fotoğraf Çerçevesi Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Mandaldan Fotoğraf Çerçevesi Yapımı – Resimli Anlatım

Evde bu çalışmayı çok kolay bir şekilde yapabilir ve evinizin duvarını şenlendirebilirsiniz. Evde mandaldan resim çerçevesi yapmak için paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmayı mandal, karton ve fotoğraflar sayesinde kısa sürede yapabileceksiniz. Resimli anlatımdaki gibi çalışmayı yapabilir ve sizde evinizin duvarına ışıltılı bir fotoğraf albümü yapabilirsiniz. Evde mandaldan fotoğraf çerçevesi yapımı için kartonu yuvarlak bir şekilde kesip, mandalları üzerine iliştirip, hemen ardından fotoğrafları iliştirmeniz yetecektir. Gerçekten harika bir görüntü ortaya çıkacak. Bu güzel çalışmayı yaparak, evinize gelen misafirlerinizi şaşırtabilirsiniz. Dekoratif süsleme bakımından oldukça güzel ve eğlenceli olan çalışmanın resimli anlatımı ise şöyle ;

 
 

evde-mandaldan-fotograf-cercevesi-yapimi

cadre photo – Photo frame – Bilderrahmen

 

Evde Plastik Şişeden Güneş Enerjisi İle Çalışan Lamba Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. güneş enerjisi, güneş enerjisi ile çalışan ışık yapımı ve güneş enerjisi ile çalışan lamba yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir