Evde Mandaldan Saksı Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Mandaldan Saksı Yapımı – Resimli Anlatım

Evde mandal kullanarak küçük güzel bir saksı yapmaya ne dersiniz? evet yapımı oldukça kolay olan bu çalışmayı evinizde kısa sürede yapabilirsiniz. Evde bulunan mandalları kullanarak harika bir çiçek saksısı yapalım. Paylaşacağım resimli anlatımlarda gösterildiği gibi sizde boş bir konserve kutusunu veya boş bir teneke kutuyu resimlerdeki gibi kullanabilir ve mandalları etrafına dizerek, güzel bir dekoratif saksı elde edebilirsiniz. İçine dikeceğiniz çiçeği siz belirleyebilirsiniz. İster gerçek çiçek, isterseniz de yapay bir çiçek kullanabilirsiniz. Çalışma bittikten sonra ortaya oldukça güzel bir görüntü çıkıyor. Evde mandaldan saksı yapılışı ile ilgili anlatımlı resimler ise şöyle ;

 
 

Latch Topf – latch pot – pot de verrouillage

 

Evde Patlak Ampulden Minyatür Saksı Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde minyatür saksı yapımı, Miniatur-Topf ve miniature pot hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir