Evde Pet Şişeden Çim Adam Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Pet Şişeden Çim Adam Yapımı – Resimli Anlatım

Evde pet şişeden çim adam yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde çim adam çalışması yapabilirsiniz. Evde bu güzel çalışmayı yapabilmeniz için atık pet şişe gerekli olacak. Yine resimli anlatımdaki adımları takip ederek, evde sizde bu güzel çalışmayı kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Plastik şişeden çim adamı yapılışı ile ilgili resimli anlatımda nasıl yapıldığı açıkça görülmektedir. Bu güzel çalışmayı yapıp, odanızda veya balkonunuzda bu güzel sevimli çalışma ile dekoratif süse sahip olmuş olursunuz. Evde pet şişeden çim adam yapımı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatıma bakarak, aynı çalışmayı birebir kolayca yapabilirsiniz. Dilerseniz bu çalışmayı çocuklarınız ile birlikte yapın. Evde pet şişeden çim adam yapımı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

evde-pet-siseden-cim-adam-yapimi

Rasen Mann – lawn man – pelouse homme

 

Evde Minion Kitap Süsü Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. aimant séide, evde kolay minion süs yapımı ve evde minion magnet yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir