Evde Pet Şişeden Ejderha Oyuncak Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Pet Şişeden Ejderha Oyuncak Yapımı – Resimli Anlatım

Resimli anlatımlarını paylaşacağım bu güzel oyuncağı evinizde sizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Evinizde bu tür çalışmalar yapmayı seviyorsanız, sitemizdeki kendin yap ve nasıl yapılır kategorilerinden diğer güzel çalışmalarımıza göz atmalısınız. Evde pet şişeden ejderha yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde evinizde pet şişeden oyuncak yapımını öğrenebilirsiniz. Evinizde kolaylıkla plastik şişeden oyuncak yapabilir ve çocuklarınıza verebilirsiniz. Evde plastik şişeden yapılan diğer oyuncak çalışmalarını ise sitemizde yer alan oyuncak kategorisinden ulaşabilirsiniz. Evde pet şişeden ejderha yapılışı ile ilgili anlatımlı resimler ise şöyle ;

 
 

Plastikflaschen, Spielzeug – plastic bottles, toys – bouteilles en plastique, jouets

 

Evde Yumurta Kolisinden Oyuncak Helikopter Yapımı- Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde yumurta kolisinden helikopter oyuncak yapılışı, evde yumurta kolisinden oyuncak helikopter yapımı ve evde yumurta kutusundan helikopter yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir