Evde Plastik Çatal ve Kaşıklardan Saat Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Plastik Çatal ve Kaşıklardan Saat Yapımı – Resimli Anlatım

 
 

Bugün saat yapımı ile ilgili birçok paylaşım yaptım. Bu da yeni bir çalışma ve plastik kaşıklardan mükemmel bir dekoratif saat yapımı ile ilgili resimli anlatımlar paylaşacağım. Kolayca sizde evinizde plastik kaşıklar ve çatal kullanarak harika saatler yapabilirsiniz. Öncelikle plastik çatal ve plastik kaşık temin etmelisiniz. Daha sonra eski bir saatin motor devresini çıkarıp, yapacağınız saatte kullanmak üzere kenarda bekletin. Karton veya yuvarlak bir kağıt üzerine çatal ve kaşıkları siyaha boyadıktan sonra yapıştırmayla başlayabilirsiniz. Resimli anlatımda gördüğünüz anlatımı yapmanız yeterli olacaktır. Kolay gelsin…

 

Evde Yapılmış Saat Modelleri 2016 başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. el yapımı saat modelleri, evde saat nasıl yapılır ve evde saat yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir