Evde Plastik Kapaklardan Oyuncak Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Plastik Kapaklardan Oyuncak Yap

Yabancı bir sitede dolaşırken rastladığım çok güzel bir çalışmayı sizlerle de paylaşmak istedim. Bu yazımda paylaşacağım çalışma su içtiğimiz plastik şişelerin kapaklarından yapılmaktadır. Farklı plastik kapaklarından oyuncak yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan yola çıkarak sizde evinizde biriktirdiğiniz plastik kapakları kullanarak çok güzel oyuncaklar yapabilirsiniz.

 
 

Plastik kapaktan oyuncak nasıl yapılır? demeyin. Çünkü yapılıyor. Evde plastik kapaktan oyuncak yapımı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdaki adımları takip ederek, sizde evinizde çocuklarınız için harika oyuncaklar yapabilirsiniz. Evde plastik kapaktan oyuncak yapılışı ile ilgili resimli anlatımlar ise şöyle ;

Abdeckung Spielzeug – cover toys – jouets de couverture

 

Evde Kolay Baskı Şal Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde baskı şal nasıl yapılır, evde baskı yapımı ve evde kolay baskı şal yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir