Evde Plastik Kaşıktan Süs Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Plastik Kaşıktan Süs Yapımı – Resimli Anlatım

Evde çeşitli malzemelerden kolay süs yapımı ile ilgili sizlere her gün değişik çalışmalar paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda ise sizlere plastik kaşıktan kolay süs yapımı ile ilgili güzel bir çalışma paylaşacağım. Bu tür çalışmaları yapmayı seviyorsanız, bu paylaşacağım çalışma çok hoşunuza gidecek. Evde plastik kaşıktan süs yapılışı ile ilgili paylaşacağım çalışmadaki adımları takip ederek, sizde bu güzel süs çalışmasını evinizde kendiniz için yapabilirsiniz. Evde plastik kaşıktan süs yapmak aslında çok kolay, kaşıkların sap kısımlarını kopartıyorsunuz, geri kalan kaşık içlerini de birbirlerine yapıştırmak suretiyle ortaya harika bir süs çıkıyor. Tabi ki beyaz bırakmıyor ve onları altın sarısına boyuyorsunuz. Ben yapsaydım kırmızıya boyardım. Kırmızı nar süslerimin arasına koyup, harika bir çam kozalağına benzeyen süs elde etmiş olurdum. Kolay gelsin.

 
 

evde-plastik-kasiktan-sus-yapimi

Kunststoff-Ornament – plastic ornament – ornement en plastique

 

Evde Kurdeleden Gül Yaprak Yapımı - Anlatımlı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kurdeleden gül yaprak yapımı, kolay kurdeleden gül yaprak yapımı ve kurdeleden gül yaprak yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir