Evde Plastik Şişeden Oyuncak Helikopter Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Plastik Şişeden Oyuncak Helikopter Yapımı – Resimli Anlatım

 
 

Evde pet şişeden oyuncak helikopter yapılışı ile ilgili paylaşacağım anlatımlı resimleri takip ederek, sizde evinizde çocuklarınıza çok basit ve kısa sürede oyuncak helikopter yapabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay ve ayran kutusundan sanırım resimli anlatımda yapılmış. Sizde pet şişeyi aynı resimli anlatımdaki gibi kestikten sonra kolayca bu çalışmayı evinizde yapabilirsiniz. Evde plastik şişeden oyuncak helikopter yaparak çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz. Eğer çocuklarınıza yapmayacaksanız da, TV ünitenizin önüne süs olarak da kullanabilirsiniz. Evde plastik şişeden oyuncak helikopter yapımı ile ilgili anlatımlı resimler ise şöyle ;

 

Evde Kağıttan Kolay Gül Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kağıttan gül yapılışı, evde kağıttan gül yapımı ve evde kağıttan gül yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir