Evde Plastik Tabaktan Oyuncak Tavşan Süsü Yapımı

Evde Plastik Tabaktan Oyuncak Tavşan Süsü Yapımı

Evde plastik tabak varsa ve birkaç tane ise, hemen onları bu paylaşacağım resimli anlatımdan da yararlanarak harika süslere dönüştürebilirsiniz. Tavşan şeklinde süs yapıp, duvara asabilirsiniz. Yada çocuklarınıza tavşan oyuncaklar yapabilirsiniz.

Evde pasta tabakları yani plastik tabaklardan tavşan oyuncak yapımı çok kolay… resimli anlatımdan yararlanarak kısa sürede sizde aynısını yapabilirsiniz. Yapmanız gereken plastik tabak temin etmek, ardından resimli anlatımdaki uygulamaları tek tek yerine getirmek ve sonuç ortada artık sizinde bir tavşan süsünüz var.

Tavşan süsü yapımı ile ilgili de bu çalışmayı değerlendirebilirsiniz. Evde plastik tabaktan oyuncak tavşan süsü yapılışı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

evde-plastik-tabaktan-oyuncak-tavsan-susu-yapimi

 

Evde Plastik Çatal ve Kaşıklardan Saat Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kartondan saat yapımı, evde kolay saat yapımı ve evde plastik çataldan saat yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir