Evde Renkli İplerden Resim Çerçevesi Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Renkli İplerden Resim Çerçevesi Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kartondan resim çerçevesi yapımı yazımdan sonra sizlere yeni ve farklı bir resim çerçeve yapımı ile ilgili güzel bir çalışma paylaşacağım. Evde farklı renklere sahip ipleriniz varsa bu güzel çalışmayı yapmaya bir adım yaklaştınız demektir. Renkli ip ve eski dergi sayfaları ile harika bir resim çerçevesi yapabilirsiniz. Bu yazımda paylaşacağım resimli anlatım sayesinde sizde evinizde renkli iplerden resim çerçevesi yapıp, sevdiğiniz bir köşeye en güzel ve en çok sevdiğiniz resmi içine koyarak kullanabilirsiniz. Dekoratif olarak da evinizi şenlendirecek olan güzel bir çalışma… evde kolaylıkla yapabilir ve eğlenebilirsiniz. Evde renkli iplerden resim çerçevesi yapılışı ile ilgili resimli anlatımlar ise şöyle ;

 
 

Seil von Bilderrahmen – rope from picture frames – corde de cadres

 

Evde Kumaştan Kolay Çiçek Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde farklı kumaş çiçek yapımı, evde kumaş çiçek yapımı ve fabric flowers hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir