Evde Renkli Kağıttan Kolay Kelebek Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Renkli Kağıttan Kolay Kelebek Yapımı – Resimli Anlatım

Evde renkli kağıttan veya krapon kağıdı kullanarak yapabileceğiniz çok şık bir çalışmayı paylaşacağım. Resimli anlatıma baktığınızda nasıl yapıldığını kolaylıkla öğrenebileceksiniz. Bu yazımda sizlere evde renkli kağıt kullanarak harika kelebek figürleri yapabilmenizi sağlayacak bir çalışma paylaşacağım.

Bu sayede evinizde sürpriz kutlama, doğum günü veya özel günler olduğunda bu tür çalışma ile evinizi kolayca süsleyebilecek ve çocuklarınızı sevindirebileceksiniz. İsterseniz bu çalışmayı çocuklarınızla birlikte yapabilir ve onların hayal gücünü de geliştirebilirsiniz. Evde renkli kağıttan kolay kelebek yapılışı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

evde-kolay-renkli-kagittan-kelebek-yapimi

 

Evde Bakliyatla Saksı Süsleme Sanatı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. bakliyat ile saksı süsleme, bakliyatla saksı süsleme ve evde kolay saksı süsleme hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir