Evde Telden Balerin Bebek Yapımı

Evde Telden Balerin Bebek Yapımı

Evde yapılan çalışmalara devam ediyorum. Bu yazımda sizlere tel kullanarak nasıl balerin bebek yapacağınızı gösteren güzel ve kolay resimli anlatımlar paylaşacağım. Her gün yeni bilgiler ve yeni çalışmalar paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda da yine sizlere çok farklı ve bu zamana kadar görmediğiniz bir çalışma paylaşacağım.

 
 

Bildiğimiz tel parçalarından önce balerin figürünü oluşturup, daha sonra peçete ile deri kısmını yaptıktan sonra ortaya gerçekten harika bir çalışma çıkıyor. Bu çalışmayı kendiniz yapabilir ve evinizde obje veya süs olarak kullanabilirsiniz. Yada sevdiğiniz birisine de el yapımı bu güzel çalışmayı hediye edebilirsiniz.

 

Evde Fimo Hamurundan Penguen Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde fimo hamuru ile penguen yapılışı, evde fimo hamurundan penguen yapılışı ve evde fimo hamurundan penguen yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir