Evde Tuvalet Kağıdı Rulosundan Kalemlik Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Tuvalet Kağıdı Rulosundan Kalemlik Yapımı – Resimli Anlatım

Tuvalet kağıdı rulosundan oyuncaklar yapıldığını paylaşmıştım. Bu yazımda ise sizlere okul öğrencilerinin işine yarayacak güzel bir çalışma paylaşacağım. Tuvalet kağıdı rulosundan kalemlik nasıl yapılır? demeyin. Çünkü yapılıyor. Bu yazımda paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde evinizde bu güzel çalışmayı çocuklarınız için yapabilirsiniz. Evde tuvalet kağıdı rulosundan kalemlik yapılışı sayesinde sizde atık tuvalet kağıdı rulolarını bir araya getirip, onlardan çok güzel bir kalem kutusu yapabilirsiniz. Tuvalet kağıdı rulosundan değişik şekiller, oyuncaklar veya objelerin yapıldığını gördük. Bu seferde yine tuvalet kağıt rulolarını bir kalemlik yapmak için kullanalım. Evde tuvalet kağıdı rulosundan kalem kutusu yapılışı ile ilgili paylaşacağım anlatımlı resimler ise şöyle ;

 
 

 

porte-plume fait – penholder made – Federhalter gemacht

 

Evde Hasır İpten Kalemlik Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. braided rope penholder, corde tressée penholder ve evde hasır ipten kalemlik yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir