Evde Tuvalet Kağıdı Rulosundan Oyuncak Roket Yapımı

Evde Tuvalet Kağıdı Rulosundan Oyuncak Roket Yapımı

Tuvalet kağıdı rulosuyla birçok şey yapılabildiğini önceki paylaşımlarımda gördük. Bu yazımda paylaşacağım çalışma yine tuvalet kağıdı rulosuyla yapılıyor. Ancak keyifli ve eğlenceli bir oyuncak yapılışını paylaşacağım. Çocuklarınız ile keyifle yapabileceğiniz bu güzel oyuncağı çocuklarınız çok sevecek. Resimli anlatımda da gördüğünüz gibi bitik tuvalet kağıtlarından çıkan ruloları atmıyoruz ve onları kullanarak roketimizin parçalarını oluşturuyoruz. Evde tuvalet kağıdı rulosundan oyuncak roket yapılışını isterseniz çocuklarınızla birlikte yapabilirsiniz. Hem onların eğlenceli zaman geçirmesini sağlayabilirsiniz. Hem de bittiğinde el yapımı bir oyuncak sahibi olmuş olurlar. Evde tuvalet kağıdı rulosundan roket yapılışı ile ilgili anlatımlı resimde ki gibi adımları takip ederek aynı çalışmayı kolaylıkla evinizde yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

evde-tuvalet-kagidi-rulosundan-oyuncak-roket-yapimi

jouets en papier – paper toys – Papierspielzeug

 

Evde Küçük Meyveli Yoğurt Kabından Ev Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde küçük meyveli yoğurt kovasından minyatür ev yapımı, evde minyatür ev yapımı ve kolay minyatür ev yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir