Evde Yumurta Kabuğundan Sürpriz Kutusu Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Yumurta Kabuğundan Sürpriz Kutusu Yapımı – Resimli Anlatım

Evde yapılan çalışmaları karşınıza getirmeye devam ediyorum. Bu yazımda sizlere çok güzel ve farklı bir çalışma paylaşacağım. Eğer evlenecekseniz ve kız arkadaşınıza pırlanta yüzüğüyle evlilik teklifi yapmayı düşünüyorsanız, bu çalışmayı yapmayı da düşünebilirsiniz.

Farklı teklif yöntemleri arıyorsanız, bu yazımda paylaşacağım çalışma çok farklı ve eşi benzeri yok gibi… bu yazımda paylaşacağım çalışmayı yine doğum günü kutlaması, özel gün kutlaması, terfi kutlamaları veya sürpriz şeklinde de düşünebilirsiniz.

 
 

evde-yumurta-kabugundan-surpriz-kutusu-hazirlama

 

En Güzel Örgü Bardak Kılıf Modelleri başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde örgü bardak kılıf modelleri, evde örgü bardak kılıfı yapımı ve kupa bardak örgü kılıf hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir