Evde Yumurta Kolisinden Dekoratif Çiçek Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Yumurta Kolisinden Dekoratif Çiçek Yapımı – Resimli Anlatım

Yumurta kutusundan yapılan birçok çalışmayı sizlere daha önce de paylaşmıştım. Bu yazımda ise sizlere yine yumurta kutusu kullanılarak yapılmış harika bir çalışma paylaşacağım. Evde yumurta kolisinden dekoratif çiçek yapımı ile ilgili paylaşacağım anlatımlı resimlerden yararlanarak sizde bu güzel ve eğlenceli çalışmayı yaparak, evinizi güzelleştirebilirsiniz. Genelde ev ürünleri satılan mağazalarda bu tür çalışmaları sıkça görebilirsiniz.

 
 

Fiyatları da oldukça pahalı olan ve evlerin köşelerine yerleştirilen kuru ağaç dallarından çiçek aksesuarlarını görmüşsünüzdür. Bu yazımda paylaşacağım çalışmayı da kuru ağaç dalları kullanarak yumurta kartonunu çiçek şeklinde figürlere çevirip yapabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmayı eğlenerek yapabilir ve evinize harika bir dekoratif aksesuar süs çiçeği yapabilirsiniz. Kuru ağaç dalları ile yumurta kolisi işinizi görecektir. Kolay gelsin.

source : http://www.skreytumhus.is/?p=2963

ornements en carton – cardboard ornaments – Karton Ornamente

 

Evde Kolay Şişle Örgü Eldiven Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde eldiven örme, gants tricotés ve knitted gloves hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir