Evin Bahçesine Yapay Havuz Yapılışı – Resimli Anlatım

Evin Bahçesine Yapay Havuz Yapılışı – Resimli Anlatım

Evinizin bahçesi oldukça büyük ve imkanınız el vermediği içinde havuz yaptıramıyor musunuz? üzülmeyin. Bu yazımda paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde küçük bir bütçe ile evinizin bahçesine kazı işi olmadan, bahçenizi bozmadan harika bir yapay havuz yapabilirsiniz. Boyutunu belirlemek size kalmış. Fikir çok güzel ve yapımı da oldukça kolay olsa gerek… Yapılışı için ustalık yapan kişilerden yardım alabilirsiniz. Evinizin bahçesini ölçün, istediğiniz havuzun büyüklüğünde ve derinliğinde kalın branda alın. Daha sonra resimli anlatımda saman balyası kullanılmış. Sizde saman balyası kullanabilirsiniz. Yada ona benzer başka malzeme de tercih edebilirsiniz. Sonraki adımları ise resimli anlatımdan takip edin ve bu güzel çalışmayı kısa sürede yapıp, evinizin bahçesine harika bir havuz oluşturmuş olun. Kolay gelsin.

 
 

 

source : http://www.goodshomedesign.com/build-your-own-swimming-pool-from-bales-of-hay/

étang de jardin – garden pond – Gartenteich

 

Evde Teneke Koladan Set Üstü Ocak Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde set üstü ocak yapımı, evde teneke koladan set üstü ocak yapımı ve evde teneke kutu ile set üstü yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir