Farklı İplerden Çiçek Buketi Yapmak – Resimli Anlatım

Farklı İplerden Çiçek Buketi Yapmak – Resimli Anlatım

İlginç fikirleri ve çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere farklı renkte ipler kullanılarak yapılan çiçek buketi çalışmasının resimli anlatımını paylaşacağım. Yine farklı iplerle kapı süsü dahi yapılabiliyor. Sitemizde kapı süsü yapımı ile ilgili kolay çalışmaları paylaşmıştım. Bu yazımda da yine paylaşacağım anlatımlar arasında farklı renkteki iplerden kapı süsü yapılışını gösteren örnek resimlere de rastlayacaksınız. Fakat konumuzun adı farklı renkteki iplerden çiçek buketi yapmak olup, değişik çalışmalar arıyorsanız? bu yazımdaki çalışma tam size göre…

 
 

Farklı iplerden çiçek buketi yapılışı ile ilgili paylaşacağım alıntı örnek resimlerden sizde fikir edinebilir ve benzer çalışmalar yapabilirsiniz. Değişik çalışmaları sürekli olarak sitemizdeki kendin yap kategorisinde paylaşmaya devam ediyorum. Bu tür çalışmaları seviyorsanız, sitemizi takip etmeye devam edin.

 

source : http://hobbywork.ru/buketyi-i-venki-iz-klubkov-svoimi-rukami/

flower bouquets – bouquets de fleurs – Blumensträuße

 

Evde Kolay Renkli Örgü Çorap Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. knitting socks, kolay örgü çorap yapımı ve renkli örgü çorap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir