Fiyonk Toka Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Fiyonk Toka Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Bu yazımda sizlere keçeden fiyonk toka yapılışı ile ilgili resimli bir anlatım paylaştım. Daha önce de fiyonk yapımını kurdeleden veya çeşitli malzemelerden yapılışı ile ilgili paylaşımlarım olmuştu. Bu yazımda ise sizlere evde kolay fiyonk toka yapmak isteyenler için harika bir resimli anlatım paylaşımı yaptım. İlerleyen günlerde daha fazla fiyonk yapımını anlatan değişik çalışmaların resimli anlatımlarını ve videolarını bu başlık altında paylaşmaya da devam edeceğim.

Altta yer alan fiyonk çalışmalarından yararlanarak sizde keçeden kendinize veya sevdiklerinize fiyonk süsler yapabilirsiniz. Yaptığınız fiyonk kurdeleleri birçok şeyde kullanabilirsiniz. Daha doğrusu fiyonk yapmayı öğrenebilirsiniz. Birçok ev hanımı fiyonk nasıl yapılır? bilmiyor.

Bu yüzden bu yazımda paylaştığım resimli anlatımda detaylar ön planda dikkat ettiyseniz… sizde bu sayede kolaylıkla evde fiyonk yapmayı öğrenebileceksiniz. Şimdi sizleri evde kolay fiyonk toka yapmak için gösterilen resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

 
 

fiyonk-toka-nasil-yapilir

Keçeden fiyonk yapımı ile ilgili diğer paylaşımlarımı bu yazımın sonunda karşınıza gelen benzer yazılar bölümünden ulaşabilirsiniz. Yine keçe kategorisine göz attığınızda birçok keçeden fiyonk modellerinin yapılışını anlatan çalışmalara ulaşabilirsiniz.

Keçeden yapılan çalışmalara da yine keçe bölümünde rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Evde kolay keçeden fiyonk yapmak isteyenler varsa bu çalışmayı mutlaka denemeliler. Evde fiyonklar yaparak elbiselere kullanabilirsiniz. Süsleme çalışmalarında fiyonkları kullanabilirsiniz. Kısacası kurdeleden fiyonk yapmak veya keçeden fiyonk yapmak isteyenler bu çalışmayı mutlaka bir yerlere not etsinler. Kolay gelsin.

 

Tığ İşi Oklava Örgü Modeli Yapılışı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı oklava örgü modeli, oklava örgü modeli nasıl yapılır ve oklava örgü örnekleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir