GAZETE KAĞITLARINDAN HEYKEL YAPMAK

Gazete kağıtlarından heykel yapmak için paylaştığım bu eğlenceli ve kolay kendin yap çalışmasını sizde evde yapmayı düşünebilirsiniz. Gazete kağıdından heykel yapmak için paylaştığım çalışma da ayrıntılar verilmiş. Kıvırma işlemi sonrası sprey boya ile yaptığınız heykelin şeklini ortaya çıkarabilirsiniz.

Yapımı kolay olan bu güzel heykel çalışmasını istediğiniz gibi yapabilirsiniz. Bittikten sonra evinizde süs olarak kullanabilirsiniz. Yada sevdiklerinize hediye olarak da verebilirsiniz. Aldıklarında onların gazete kağıdından yapıldığını anlamayacaklar. Ayrıca tel ile güçlendirip, daha sağlam olmalarını da sağlayabilirsiniz.

Gazete kağıtlarını bükülebilen telin üstüne sardıktan sonra yapıştırıp, şeklini verebilirsiniz. Daha sonra sprey boya ile istediğiniz boyaya boyayabilir ve heykeli ortaya çıkarabilirsiniz. Anlatımlı heykel çalışması sayesinde sizde çok güzel heykeller hazırlayabilir ve evinizi güzelleştirmek için kullanabilirsiniz.

Evde kolay heykel yapmak için sanırım en basit yolu bu olduğunu düşünüyorum. Daha önce alçıdan kolay heykel yapmak için türlü çalışmalar paylaştığımı hatırlıyorum.

 
 

Hemen bu yazımın altında benzer heykel çalışmaları karşınıza çıkacaktır. Onları da incelemenizi tavsiye ediyorum. Şimdi sizleri bu güzel ve eğlenceli heykel çalışmasının detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

gazete-kagitlarindan-heykel-yapmak

 

KURDELE KUMAŞINDAN TOMURCUK ÇİÇEK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kurdele kumaş çiçeği, kurdele kumaşından çiçek yapmak ve kurdele kumaşından gül yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir