Gazoz Kapaklarından Çiçek Yapılışı

Gazoz Kapaklarından Çiçek Yapılışı

Tükettiğimiz gazozlardan çıkan kapakları genelde atarız, yada içtiğimiz teneke kutuyla birlikte çöpe göndeririz. Fakat bu yazımızda sizlere o kapakları atmamanız gerektiğini hatırlatacağız. Resimli anlatımdaki gibi sizde gazoz kapaklarını kullanarak harika çiçek süslemeleri yapabilirsiniz.

Evde gazoz kapaklarından süs yapmak veya takı yapmak gibi değişik fikirleri de sitemizde bulacaksınız. Gerçekten nelerden neler yapıldığını gördükçe ben çok şaşırıyorum. Eminim ki sizde benim gibi gördüğünüzde şaşırdığınız çalışmalarla karşılaşıyorsunuzdur.

Evde gazoz kapağından çiçek yaparak boş vakitlerinizi bu tür güzel çalışmalarla da değerlendirebilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

gazoz-kapaklarindan-cicek-yapimi

Bu yazının yabancı dillerdeki başlığı : flower crown cap – Blume Kronkorken – bouchon couronne de fleurs – blomst krone cap – سقف تاج زهرة – цветок кронен

 

Kolay Balık Çizimi Resimli başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. balık nasıl çizilir, balık resmi çizme ve kolay balık çizimi hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir