HAYVANLAR İÇİN KARTONDAN KULÜBE YAPMAK

Hayvanlar için kartondan kulübe yapmak isteyenler için derlediğimiz bu güzel çalışmamızı biraz düzenledik. Yeni örnek resimler ekledik. Altta açıklamalı anlatımlı videoya bir yenisini ekledik. Umarım işinize yarar.

Kış aylarında dostlarımız hayvanları da düşünmemiz lazım. Bunun için bu yazımızda pratik ve kolay bir şekilde basit malzemelerden nasıl kulübe yapacağımızı göstereceğiz. Hayvanlar için kartondan kulübe yapmak için bu güzel çalışmadan yararlanabilir ve sizde çok güzel kulübeler yapabilirsiniz.

Küçük büyük herkesin dostu evcil hayvanlar, bahçemizde yaşayan hayvanlarımız için yapabileceğimiz bu pratik kulübeler sayesinde, onlara kendi evlerini hediye etmiş oluruz. Karton kutudan minik kulübe yaparak, bu minik dostlarınızı sevindirebilirsiniz.

Bunun için ayrıntılı bir şekilde hazırlanan videoyu izleyebilir ve deneyim edinerek kendi başınıza pratik ve ucuz malzemelerden köpeğinize veya hayvanlarınıza kulübe yapabilirsiniz. Bahçenize bu güzel çalışmayı yaparak, hayvanlarınızı ne kadar önemsediğini gösterebilirsiniz. Bu çalışmayı komşularınızla da paylaşabilirsiniz.

 
 

hayvanlar-icin-kulube-yapimi

chenil – doghouse – Hundehütte

Evde kartonpiyerden köpek kulübesi yapmak için paylaştığım bu anlatımlı video sayesinde sizde evde kolaylıkla bu güzel projeyi yapabilirsiniz. Evde köpek kulübesi yapmak için farklı malzemelerde kullanabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

3 Yanıt

  1. Nuray Gençtürk diyor ki:

    minik dostlarımız için şahane ve güzel kartondan kulübe yapımı. mutlaka okuyun ve izleyin. bu arada bu paylaşımımızı sosyal medya hesabınızda paylaşırsanız seviniriz.

  2. kemal atmaca diyor ki:

    köpeğime bu kulübeden yapabilirim. gerçekten kolaya benziyor. bu tür çalışmaları çok seviyoruz. teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir