Hobi Çubuklarından Duvara Dekoratif Süs Yapmak

Dondurma çubuklarından süs yapmak isteyenler için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde biriktirdiğiniz hobi çubuklarından veya dondurma çubuklarından yapabilirsiniz. Bu yazımda paylaştığım çalışma ise hobi çubuklarından duvara dekoratif süs yapmak isteyenler için… resimli anlatım olarak paylaştığım çalışma sayesinde sizde evinizde biriktirdiğiniz dondurma çubuklarıyla duvara süs yapabilirsiniz.

Eğer elinizde dondurma çubukları yoksa, kırtasiyelerde satılan hobi çubukları setinden alabilirsiniz. Uygun fiyatı olan hobi çubuklarını aldıktan sonra paylaştığım çalışmada gösterilen örneği sizde eviniz için uygulayabilirsiniz. Yapmanız gereken hobi çubuklarını öncelikle bir şekle dönüştürmek ve güçlü bir yapıştırıcı ile birbirine yapıştırmak.

Ardından sprey boya ile istediğiniz renge veya duvarınıza zıt bir renge boyayarak, duvara asmak. İnanın duvarı olağanüstü gösterecek ve eviniz güzelleşecek. Hobi çubuklarından tablo yapmak isteyenler için malzemeler ise şöyle ;

  • hobi çubukları.
  • sprey boya.
  • güçlü yapıştırıcı.
  • ip.
  • çivi.
 
 

Hobi çubuklarını öncelikle resimli anlatımda olduğu gibi sıralamanız gerekiyor. Sıralı bir şekilde birbirine değecek şekilde yapıştırarak şekli ortaya çıkarabiliyorsunuz. Oluşturduğunuz şekli daha sonra istediğiniz bir renge boyadıktan sonra duvarınıza asabilirsiniz. Dondurma çubuklarından tablo yapmak için paylaştığım resimli anlatım ise şöyle ;

hobi-cubuklarindan-duvara-dekoratif-sus-yapmak

Resimli anlatımda da gördüğünüz gibi hobi çubuklarından tablo yapmak için tüm detaylar gösterilmiş. Yapmanız gereken dondurma çubuklarından tablo yapmak için adımları uygulamak. Siz kendi şeklinizi de düzenleyebilir ve oluşturabilirsiniz. İstediğiniz bir renge boyadıktan sonra evinizin duvarına asabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/40290332

 

Videolu Lif Modelleri Anlatımlı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. canimanne.com, lif modelleri ve yeni lif modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir