HOBİ ÇUBUKLARINDAN DUVARA SÜS YAPMAK

Hobi çubuklarından süs yapmak için bugün yine sizlere çok güzel ve eğlenceli bir çalışmanın resimli anlatımını paylaştım. Dondurma çubukları ile hobi çubukları aynı olduğu için her iki malzemeyi de kullanabilirsiniz.

Dondurma çubuklarından dekoratif süs yapmak için resimli anlatımdaki adımları uygulayarak bu güzel çalışmayı tamamlayabilirsiniz. Şablonu hemen bir kartondan çizdikten sonra yapmanız gereken o şablona göre dondurma çubuklarını yapıştırmak.

Birbirine yapıştırdıktan sonra inanın çok sağlam olacaklar. Hobi çubuklarından duvara tablo yapmak için sanıyorum daha önce de benzer çalışmalar paylaşmıştım.

Bu yazımda sizlere paylaştığım çalışmaya benzer projeleri hemen altta karşınıza çıkacak onları da inceleyebilirsiniz. Hobi çubuğundan duvara süs yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

hobi-cubuklarindan-duvara-sus-yapmak

source : https://tr.pinterest.com/pin/328551735296285443/

 

TÜLDEN TOKA YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. artık tülden nasıl toka yapılır, artık tülden toka yap ve atık tülden neler yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir