Islak Mendil Kapağından Resim Çerçevesi Yapımı Resimli Anlatım

Islak Mendil Kapağından Resim Çerçevesi Yapımı Resimli Anlatım

Çoğumuzun evinde ıslak mendil paketi bulunur. Islak mendil paketi bitince de doğru çöpe göndeririz. Ama bu yazımızda sizlere ıslak mendil paketlerinin kapak kısmını değerlendirmeyi göstereceğiz. Islak mendil kapağından çerçeve yapılışı ile ilgili anlatacaklarımız ve paylaşacağımız resimli anlatım sayesinde sizde evinize dekoratif resim çerçeveleri yapabilirsiniz. Islak mendil kapağından resim çerçevesi nasıl yapılır? derseniz, resimli anlatımlara bakarak nasıl yapıldığını da anlayacaksınız. Evinizde bulunan ıslak mendil kutularını bittiğinde sakın atmayın. Onlarla çok güzel komidin üstü veya resim çerçevelerini koyduğunuz yerlere ek olarak güzel resim çerçeveleri yapacağız.

 
 

Islak mendil kapağından çerçeve yapımı sayesinde sizde çeşitli ve güzel dekoratif resim çerçevelerine sahip olacaksınız. Islak mendil kapağından çerçeve yapılışı ile ilgili olarak aşağıdaki resimli anlatımdan yararlanabilirsiniz. Sizlerinde evinde böyle çalışmalarınız varsa bizlere gönderin yayınlayalım.

Islak mendil kutusundan yaptığınız çerçevenin arkasına mıknatıs yapıştırarak, buzdolabı için harika magnetler hazırlayabilirsiniz. Dilerseniz masa üstü veya televizyon ünitesinde bir yerlere de dekoratif resimlik olarak da kullanabilirsiniz.

sotto le salviettine umidificate – under the wet wipes – dans les lingettes humides – unter den Feuchttücher – under de vådservietter – sob os toalhetes húmidos

 

Kolay Kar Küresi Yapımı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kar küresi yapımı, kar küreler ve kar küresi hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir