Kağıttan Kolay Süs Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Kağıttan Kolay Süs Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Yine güzel ve eğlenceli bir çalışma ile karşınızdayız. Bu yazımızda sizlere kağıt kullanarak nasıl güzel süsler yapabileceğinizi göstereceğiz. Özellikle çocuklarınızın odaları için kullanabileceğinizi bu güzel çalışma ile harika süsler yapabileceksiniz.

Kağıttan 3d yaprak yapıp çocuk odalarını süsleyebilirsiniz. Yine kırmızı kağıt kullanarak 3 boyutlu kalp süs yapabilirsiniz. Bu tür süs çalışmaları ile çocukların odasını güzelleştirebilir veya süsleme çalışmalarında kullanabilirsiniz.

Üç boyutlu kalp yapmak veya 3 boyutlu yaprak yapmak aslında çok kolay. Tek yapmanız gereken kestikten sonra kıvırmak ve o şekilde dondurucu yapıştırıcı kullanmak. Bu sayede efektif yaprak veya kalp süsler yapabilirsiniz. Altta da bununla ilgili güzel bir çalışma yer alıyor. Kolay gelsin.

 
 

cocuk-odasi-susleri-nasil-yapilir-uJI

 

Hobi Çubukları ve Tığ İle Lif Örme başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ahşap çubukla tığ işi lif, dondurma çubuğuyla tığ işi lif yapımı ve hobi çubukları ile lif nasıl örülür hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir