Kalın İpten Kolay Paspas Yapılışı

Kalın ipten kolay paspas yapılışıyla alakalı paylaştığım örnekler ve anlatımlı videoları seveceksiniz. Yazıyı biraz genişlettik ve bu tür çalışmaları sitemizde de fazla fazla paylaştık. Sizlerde evde artık kumaştan paspas yapmayı öğrenecek ve boş zamanlarınızı bu tür geri dönüşüm çalışmaları ile değerlendirebileceksiniz.

Evde kolay paspas nasıl yapılır diyenler için sitemizde daha önceden nelerden paspas yapılır şeklinde birçok konu başlığına yer verdik. Hemen altta benzer yazılar bölümünde de değişik paspas yapımıyla alakalı projelere ulaşabilirsiniz.

Evinize paspas almayı düşünüyorsunuz? Fakat hiç kendi paspasınızı kendinizin yapabileceği aklınıza geldi mi? Evet bu mümkün… kalın ipten kolay paspas yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatım ve videolardan yararlanarak sizde evinizde kalın ip ile güzel paspas modelleri yapabilirsiniz.

Yapımı oldukça kolay görünen bu çalışmaları evinizde mutlaka yapmalısınız. Yine evden para kazanmak isteyen bayanlar varsa, bu çalışmaları yapmayı öğrenebilirler ve yapıp kolayca satabilirler.

 
 

Bu paylaşımımızda sizde artık eviniz için harika paspaslar yapabileceksiniz. Kalın iplerden güzel ve sağlam bir paspas dokuyabilirsiniz. Üstelik pratik ve kolay bir şekilde yapmanız mümkün… Aşağıda sizin için derlediğimiz resimli ve videolu anlatımdan yararlanabilir ve sizde kendi evinizde kendi kendinize paspas yapabileceksiniz.

Resimler :

 

Sizde kolay ve pratik bir şekilde eviniz için şahane paspaslar yapabilirsiniz. Dilerseniz bu güzel çalışmalarınızı komşunuza veya beğenen kişilere de satabilirsiniz.

épaisse vadrouille corde – thick rope mop – dicken Seil mop

 

Tığ İle Yapılan Çiçek Motifleri başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. crochet fleur, crochet flower ve gehäkelter Blume hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Nuray Gençtürk diyor ki:

    bu çalışmayı beğendiyseniz, lütfen yorum yapın. eğer bu çalışmadan yaptıysanız da bize gönderin paylaşalım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir