Karahindibağ Çiçeği Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Karahindibağ Çiçeği Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Bu yazımızda sizlere farklı bir örgü örneği sunuyoruz. Karahindibağ çiçeği örneği ile sizlerde resimli anlatımdan yararlanarak aynısından yapabilirsiniz. Anlatımlı karahindibağ çiçeği yapmak için alttaki çalışmalar tam size göre olduğunu söyleyebilirim.

Yeşil iplik, sarı iplik ve diğer malzemeleri temin ettikten sonra, çalışmayı yapabilir ve tamamlayabilirsiniz. Bu güzel süs çiçeğini yapıp, evinizde vazoda sergileyebilirsiniz. Yada sevdiğiniz birisine hediye edebilirsiniz. Karahindibağ çiçek yapımıyla alakalı sanıyorum başka paylaşım yapmamıştım.

 
 

Bu güzel çalışma işinize yarayabilir. Bu tür çiçek süs çalışmaları yapmayı seviyorsanız sitemizde bunlardan dolu var. Hepsini de örneklerini hemen altta bazılarına ulaşabilirsiniz. Yapımını öğrenip sizde bu güzel çalışmalardan evinize yapmaya başlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

Eski Kazaklardan Çanta Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eski kazaklardan çanta nasıl yapılır, eski kazaklardan nasıl çanta yapılır ve eski kazaklardan yapılan çanta hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir