Kardan Adam Nelerden Yapılır? Resimli Örnekler

Kardan Adam Nelerden Yapılır? Resimli Örnekler

Evde kardan adamı yapımı ile ilgili daha önceden paylaşımlarımız olmuştu. Bu yazımızda da yine sizlere birçok farklı kardan adam yapılışı ile ilgili örnekler paylaşacağız. Bu yazımızda paylaşacağımız resimler sayesinde, nelerden kardan adam yapılır? sorunuza da cevap almış olacaksınız.

Kolay kardan adam yapımı ile ilgili resimli anlatımlardan yararlanabilir ve sizde evinizde kendinize veya çocuğunuza sevimli kardan adam figürü yapabilirsiniz. Kardan adam nelerden yapılır? başlıklı yazımızda paylaştığımız resimli anlatımlar sayesinde kısa sürede kardan adam yapabileceksiniz.

basit-kardan-adam-yapimi

evde-kardan-adam-yapimi

evde-nelerden-kardan-adam-yapilir

kardan-adam-nasil-yapilir

kardan-adam-nelerden-yapilir

 
 

kolay-kardan-adam-yapilisi

kolay-kardan-adam-yapimi

komik-kardan-adam-yapimi

nelerden-kardan-adam-yapilir

sevimli-kardan-adam-yapimi

 

Noel Baba Süslemeleri başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. noel baba süs yapılışı, noel baba süs yapımı ve noel baba süslemeleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir