Kartondan Ejderha Maket Şablonu

Kartondan Ejderha Maket Şablonu

Kartondan ejderha maketi yapmaya ne dersiniz? inanın vitrinde çok güzel duracak… bu yazımda paylaşacağım kartondan ejderha maket şablonu dışında diğer maket şablonlarını sitemizde yer alan maket kategorisinden ulaşabilirsiniz. Karton ejderha figürü yaparak evinizin bir köşesine dekoratif süs olarak kullanabilirsiniz.

Kartondan yapılan çalışmaları sizlere hemen hemen her gün paylaşmaya çalışıyorum. Paylaşacağım ejderha maket şablonunu kullanarak evinizde bu güzel uygulamayı eğlenerek yapabilirsiniz. Bilgisayarınıza kayıt edin ve büyük bir kartona çıktısını kırtasiyelerden alabilirsiniz. Renkli ejderha şablonunu boyamanıza veya renklendirmenize de gerek yok. Çıktı aldıktan sonra makas ile işaretli çizgilerden kesip, yapıştırmanız yeterli olacaktır. Maket ejderha figürü dışında yine sizlere farklı hayvan maket şablonlarını paylaşmaya da devam edeceğim.

 
 

kartondan-ejderha-maket-yapimi

source : http://trudodni.livejournal.com/473073.html

dragon model – modèle de dragon – Drachenmodell

 

Yeni Araba Maket Şablonları 2016 başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kolay maket araba şablonları, maket araba örnekleri ve maket araba yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir