Kartondan Yapılan Çalışmalar 2016

Kartondan Yapılan Çalışmalar 2016

Kartondan yapılan oyuncaklar paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere kartondan yapılan çeşitli çalışmaları önünüze getireceğim. Kartondan oyuncak yapımı, kartondan figür yapımı, kartondan çocuk yapımı gibi birçok çalışmayı bu başlık altında görebilirsiniz. Resimler netten alıntı olup, tamamen fikir almanız amacıyla paylaşılmıştır. Karton çalışmalarını sizde seviyorsanız ve yapıyorsanız… bize gönderebilirsiniz. Sizde kagittan güzel eşya yapımı ile ilgileniyorsanız, bu çalışma tam size göre diyebilirim.

Gönderdiğiniz kartondan yapılmış çalışmaları sizin adınızla sitemizde paylaşırız. Bu yazımda paylaşacağım kartondan yapılan çalışmaları eminim beğeneceksiniz. Bugün sizlere gemi maket şablonu ve kepçe maket şablonları paylaştım. Dilerseniz o içeriklere gidin ve onları mukavva veya el işi kağıdından yapabilirsiniz.

 
 

jouets en carton – cardboard toys – Karton Spielzeug

 

Birbirinden Güzel El Yapımı Nakış İşlemeleri 2016 başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2016 nakış modelleri, échantillons de broderie ve el yapımı nakışlar hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir