KEÇEDEN KOLAY YILBAŞI SÜSÜ YAPMAK

Keçeden kolay yılbaşı süsü yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmaya benzer daha önce de çoğu kez çalışmanın anlatımını paylaştığımı hatırlıyorum.

Keçeden yılbaşı süsü yapmak için malzemeleri hem kolay bir şekilde temin edebilirsiniz. Hemde anlatımlı olan bu çalışmanın aşamalarını takip ederek sizde kısa sürede çok güzel süs çalışmaları yapabilirsiniz.

Keçe süs yapımı için sitemizdeki kendin yap kategorisini mutlaka incelemenizi de öneriyorum. Keçeden kolay yılbaşı süsü yapmak veya doğum günü süsü keçeden yapmak için birçok şekilde anlatımlarını sitemizde paylaşmıştım.

Hem kolay aşamaları olan bu güzel çalışmaları makas, yapıştırıcı ve keçe malzemesini kullanarak eğlenceli zaman geçirip sizde yapabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

keceden-kolay-yilbasi-susu-yapmak

source

 

ANLATIMLI KAĞITTAN AY ÇİÇEĞİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eva kağıdından ay çiçeği yapmak, evde kağıttan ay çiçeği nasıl yapılır ve evde kağıttan ayçiçek yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir