Keçeden Kutu Yapılışı Resimli Anlatım

Keçeden Kutu Yap

Keçe kullanarak harika şeylerin yapılabildiğini önceki paylaşımlarımızda gördünüz. Peki keçeden sevimli ve şirin işe yarar bir kutu yapmaya ne dersiniz? bu yazımızda paylaşacağımız resimli anlatımdan yararlanabilir ve sizde evinizde el yapımı kendinize keçeden kutu yapabilirsiniz.

Evde keçeden kutu yapıp lazımlık olarak kullanabilirsiniz. Yine kutuyu keçeyle yaparak süs amaçlı da kullanabilirsiniz. Hatta evde takı kutusu olarak da kullanacağınız bu güzel çalışmayı renkli şekilde yaptığınızda süs amaçlı da evde kullanabilirsiniz. Evde keçeden kutu nasıl yapılır diyorsanız buyurun çalışmaya ;

 
 

keçeden-kutu-yapilisi

Dichtungskonstruktion der Box – seal construction of the box – la construction d’étanchéité de la boîte – tætning konstruktion af kassen – construção de vedação da caixa – costruzione di tenuta della scatola

 

Mandaldan Sepet Yapımı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. mandal ile sepet nasıl yapılır, mandaldan nasıl sepet yapılır ve mandaldan sepet nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir