KİBRİT ÇÖPÜNDEN EV NASIL YAPILIR

Kibrit çöpünden ev nasıl yapılır diyenler için bu yazıyı biraz güncelledim. Altta ki örnekleri biraz arttırdım. Farklı kibrit çöp maket ev örneklerine altta ulaşacaksınız. Yine farklı anlatımlı videolarda eklediğimi belirtmek isterim.

Eskiden meşhur olan bu çalışmayı sizler için hazırladık. Eskiden teknoloji gelişmiş değildi ve çeşitli uğraşlar yoktu. Eskiler ise bu güzel hobiyi yaparak, hem zaman geçirmekteydiler. Hem de evlerine güzel bir süs objesi yapabilmekteydiler. Kibrit çöpünden ev nasıl yapılır? diyorsanız, bu yazımda paylaşacağım anlatımlı videoyu mutlaka izlemelisiniz. Eskilerin meşhur çalışması olan kibritten ev yapılışı ile ilgili çeşitli paylaşımları yine ilerleyen günlerde sizlere yapmaya devam edeceğim.

Hemen hemen birçok kişinin evinde hala bulunabilen bir çalışmadır. Sizler için bu çalışma ile ilgili video paylaşacağız ve bu güzel uğraşı kolaylıkla yapabileceğiniz bilgiler paylaşacağız.

Kibrit Çöpünden Ev Yapımı Videosu :

 
 

kibrit-copunden-ev-yapmak

Bu paylaşımımızı beğendiyseniz, sosyal hesabınızda paylaşabilir ve bize destek olabilirsiniz. Eğer bu çalışmayı yaptıysanız veya daha önceden evinizde yapılmışı varsa mutlaka bize resmini çekip gönderin yayınlayalım.

match à domicile – home match – Heimspiel

 

TÜL VE TEL İLE LALE YAPILIŞI VE VİDEOSU başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. el yapımı çiçekler, fleurs de tulle ve ince kadın çorabından çiçek yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Nuray Gençtürk diyor ki:

    Evinizde bu çalışmadan bir örnek varsa bize iletişim bölümünden mutlaka gönderin. Gönderin isminizle paylaşalım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir