Kibrit Kutusundan Süs Yapımı Resimli Anlatım

Kibrit Kutusundan Süs Yapımı Resimli Anlatım

Kibrit kutularını kullanarak harika süsler yapabilirsiniz. Evinizin çeşitli yerlerine süs olarak kullanabilir ve gerçekten güzel çalışmalara imza atabilirsiniz. Boş kibrit kutularını kullanarak keyifli süsler yapmak için resimli anlatımlardan yararlanın.

Kibrit kutusundan minyatür yapmak veya kibrit kutularından süs yapmak gibi çılgınca çalışmaları daha önce de sitemizde yer vermiştim. Gerçekten bu tür güzel çalışmalar hoşuma gidiyor. Gördüğümde bende yapabilirim diyorum. Sizde böyle düşünüyorsanız altta yer alan çalışmalardan mutlaka yararlanmalısınız. Kolay gelsin.

kibrit-kutusundan-sus-yapimi

kibrit-kutusundan-sus-yapimi2

kibrit-kutusundan-sus-yapimi3

kibrit-kutusundan-sus-yapimi4

 
 

kibrit-kutusundan-sus-yapimi5

kibrit-kutusundan-sus-yapimi6

kibrit-kutusundan-sus-yapimi7

kibrit-kutusundan-sus-yapimi8

Ornamente aus Streichholzschachtel – ornaments from matchbox – ornements de boîte d’allumettes – ornamenti da scatola di fiammiferi – ornamentos de caixa de fósforos – ornamenter fra tændstikæske

 

Çocuk Odası Süsü Nasıl Yapılır? başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çocuk odalarına kapı süsü yapılışı, çocuk odası kapı süsü yapımı ve çocuk odası kapısına süs nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir